• Wersja kontrastowa ALT + 4
  • język migowy
BIP
Grafika BIP
Strona główna/Oświadczenia majątkowe

Oświadczenia majątkowe

Urząd Miasta i Gminy Syców

Zgodnie z art. 24h oraz 24j ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2001 r. Nr 142 poz. 1591 z późn. zm.) radny, burmistrz , zastępca burmistrza, sekretarz gminy, skarbnik gminy, kierownik jednostki organizacyjnej, osoba zarządzająca oraz członek organu zarządzającego gminną osobą prawną a także osoba wydająca decyzje administracyjne w imieniu burmistrza zobowiązani są do złożenia oświadczenia o swoim stanie majatkowym oraz majątku objetego wspólnością majątkową a także złożenia oświadczenia o działalności gospodarczej przez małżonka.

Oryginały złożonych oświadczeń znajdują się w Wydziale Organizacyjnym w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy, p. 22, tel. 62 785 51 12, 13.

Od oświadczeń składanych za rok 2016 Ministerstwo Cyfryzacji stworzyło e-dokument wraz z Naukową Akademicką Siecią Komputerową (NASK) w ramach realizacji projektu aplikacje.gov.pl. Oświadczenie majątkowe w wersji on-line: aplikacje.gov.pl/generator-oswiadczen-majatkowych/

Oświadczenie dostosowane jest do urządzeń mobilnych - można je wypełnić na telefonie lub tablecie. Formularz zaprojektowano w trzech opcjach: według wzoru dla stanowisk publicznych, dla samorządowców oraz dla parlamentarzystów. Aplikacja dzieli formularz na bloki tematyczne, pola formularza uzupełnione są o opisy pomagające w ich uzupełnianiu. To narzędzie służy do wypełniania i wydrukowania oświadczeń majątkowych. Narzędzie nie służy do wysyłki oraz nie zapisuje żadnych danych. Pozwala zapisać wypełniony formularz w formacie pdf oraz csv. Ten ostatni może służyć do zaimportowania danych do formularza przy kolejnym wypełnianiu formularza.

Redakcja podstrony

Podmiot udostępniający informację
Urząd Miasta i Gminy w Sycowie
Pierwsza publikacja
IntraCOM.pl Katowice 2021-03-18 09:05
Aktualizacja publikacji
Krawczyk Dawid 2021-04-21 11:40
Wytworzenie publikacji
Urząd Miasta i Gminy w Sycowie 2021-04-21 11:41
Zatwierdzenie
Urząd Miasta i Gminy w Sycowie 2021-04-21 11:41
Rejestr zmian podstrony
Drukuj
Liczba odwiedzin
wczytuję
do góry