• Wersja kontrastowa ALT + 4
  • język migowy
BIP
Grafika BIP
Strona główna/Informacje, Obwieszczenia, Ogłoszenia Burmistrza /Ogłoszenia/Obwieszczenie Starosty Oleśnickiego o wszczęciu (..)

Obwieszczenie Starosty Oleśnickiego o wszczęciu postępowania administracyjnego dot. wydania decyzji o zezwoleniu dla inwestycji:

Obwieszczenie Starosty Oleśnickiego o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla zamierzenia budowlanego pod nazwą: "Przebudowa z rozbudową ul. Juliusza Kossaka w Sycowie".

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki
pdf 2021-10-06 Obwieszczenie Starosty Oleśnickiego o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla zamierzenia budowlanego pod nazwą: "Przebudowa z rozbudową ul. Juliusza Kossaka w Sycowie"
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 363
Obwieszczenie Starosty Oleśnickiego o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla zamierzenia budowlanego pod nazwą: "Przebudowa z rozbudową ul. Juliusza Kossaka w Sycowie" 447.95KB zobacz

Redakcja podstrony

Podmiot udostępniający informację
Urząd Miasta i Gminy w Sycowie
Pierwsza publikacja
Krawczyk Dawid 2021-10-06 12:08
Aktualizacja publikacji
   
Wytworzenie publikacji
Grzybczak Adam 2021-10-06 12:02
Zatwierdzenie
Grzybczak Adam 2021-10-06 12:02
Rejestr zmian podstrony
Drukuj
Liczba odwiedzin
wczytuję
do góry